Adkon

Činnost firmy:

Firma ADKON, spol. s r.o. se zabývá poskytováním technických služeb ve stavebnictví a to zejména výkonným prováděním technických stavebních dozorů, posudků, projekční činností budov.

Specializujeme se na statické konstrukční návrhy. Firma je vybavena softwarem na vyztužování betonových monolitických konstrukcí. Okrajově řešíme i výrobní výkresy prostorové prefabrikace pro technologické stavby.

Společnost provádí projekty pro architektonické ateliéry, se zaměření na celkovou koordinaci projektů včetně jednotlivých profesí, tj. specialisty na vytápění, sanitární techniku, vzduchotechniku a klimatizaci, měření a regulaci, elektroinstalaci, gastro vybavení a zařízení bazénovou technikou. Jedná se taky o designérskou činnost ve smyslu kresličských prací pro drobné stavby, např. rodinné domy.

Zajišťujeme kompletní servis, t.j. projekční činnost, včetně rozpočtů a inženýrskou činnost pro objekty a i pro zasíťování pozemků menších lokalit.

Naší činností je kompletní inženýrská činnost od projektu ke stavebnímu povolení až po kolaudaci.

Činností firmy jsou také drobné realizační práce.

Společnost spolupracuje s investičními developerskými a realitními společnostmi.

Okrajovou činností firmy je zaměření na rekonstrukce památek a historických budov. Jedná se o konstruktérskou a fyzikální analýzu budov, průzkumů včetně návrhu technických řešení.

Historie působení:

Firma působí na stavebním trhu hlavně v projekční činnosti od začátku roku 2007 a navazuje na předchozí činnost od roku 1992.